Najwyższa jakość

Produkty wytwarzane przez KODAK EXPRESS są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby służyły przez wiele lat zachowując pierwotną jakość wykonania. Dlatego utrzymujemy odpowiednie poziomy reżimu technologicznego, nadzorując wszystkie procesy w pełni profesjonalną, zaangażowaną i doświadczoną kadrą.

Wiemy, że najlepszym Klientem jest ten, który zadowolony powraca z kolejnymi zamówieniami, dlatego nie godzimy się na szybkie zyski kosztem niskiej jakości. Działamy już kilkanaście lat i z optymizmem patrzymy w przyszłość. Dlatego rozumiemy, że jakość produkcji w naszej firmie musi być zgodna z najwyższymi standardami branży.

Priorytetem dla nas zadowolenie klienta , wysoka jakość usług i przede wszystkim zachowanie terminów dostaw. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się , by zawsze był zadowolony z naszych usług.